Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

IT SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė) BIOTECHNOLOGINĖS FARMACIJOS CENTRE "BIOTECHPHARMA"

Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Kompiuterizuotų darbo vietų diegimas ir administravimas;
  • Vidinių vartotojų konsultavimas ir apmokymas dirbti su IT įrenginiais;
  • Serverių ir serverinės įrangos priežiūra ir administravimas;
  • Kompiuterinių tinklų, kompiuterių ir programinės įrangos priežiūra ir administravimas;
  • MS Office 365 administravimas (MS Exchange online, MS Sharepoint online etc);
  • Įdiegtų programų veikimo priežiūra ir kt.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas informacinių technologijų/informatikos srityje;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis;
  • MS Windows, Linux (privalumas) operacinių šeimų išmanymas;
  • Patirtis su virtualizacijos platformomis (VMWare privalumas);
  • Duomenų bazių sistemų valdymo žinios (SQL);
  • Puiki anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį;
  • Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką.

UAB „Biotechpharma“ yra mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Įmonė teikia įvairias biotechnologijos paslaugas: užsakomąsias mokslines ekspertizes ir bandomųjų preparatų gamybą ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams. Įmonė turi 14 laboratorijų, kuriose atliekami įvairūs procesai ir tyrimai su mikroorganizmų ir žinduolių ląstelėmis. Įmonė nuolat investuoja į mokslinius tyrimus bei gamybinių pajėgumų plėtrą.