Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AITI GROUP“

IT sistemų komandos vadovas

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AITI GROUP“

Darbo pobūdis

Vadovavimas IT sistemų priežiūros komandai.
IT infrastruktūros nenutrūkstamo darbo užtikrinimas.
Duomenų apsaugos sprendimai.
Kokybės, našumo ir tinkamų paslaugų suteikimo užtikrinimas.
Inovacijų ir IT plėtros planavimas bei koordinavimas.
Įmonės atstovavimas bendraujant su potencialiais klientais, įsigilinimas į jų poreikius, bei tinkamo sprendimo parinkimas.

Reikalavimai

Patirtis tokio tipo darbo IT paslaugų sferoje.
Puikios Microsoft produktų linijos žinios (Office365, Windows Server, Active directory ir kt.).
Cloud kompiuterijos, Backup sprendimų, Virtualizacijos valdymo patirtis.
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios.
Verslumas, komunikabilumas, vadovavimo sugebėjimai.
Vairuotojo pažymėjimas B kat.

Mes jums siūlome

Galimybę save realizuoti besiplečiančioje įmonėje.
Konkurencingą atlyginimą;
Darbą įvairiuose IT projektuose;
Draugišką kolektyvą;
Kvalifikacijos tobulinimo galimybes.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas

UAB AITI Group yra sėkmingai veikianti informacinių technologijų įmonė. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra įmonių IT infrastruktūros priežiūra, tinklų projektavimas, diegimas ir techninis aptarnavimas.
informacija apie UAB „AITI GROUP“
1993 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.