Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab

IT SISTEMŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Klaidų ir programavimo užduočių detalizavimas ir bei registravimas užduočių valdymo sistemoje.
  • Programavimo užduočių testavimas pagal užduočių specifikacijas.
  • Vidinių vartotojų konsultavimas su IT sistemomis susijusiais klausimais.
  • IT sistemų prieigos teisių valdymas.
  • Įmonės vidinių procesų administravimas.
  • Įmonės partnerių programuotojų konsultavimas integraciniais klausimais.
  • Klaidų paieška įmonės finansiniuose procesuose.
  • Nestandartinių vienkartinių ataskaitų formavimas su SQL.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas IT ar matematikos srityje.
  • Nuo 2 metų darbo patirtis IT aptarnavimo / IT sistemų palaikymo srityje.
  • SQL įgūdžiai (gebėjimas analizuoti duomenų bazės struktūrą bei duomenis, SELECT/UPDATE queries).
  • Gebėjimas rašyti SQL procedūras būtų privalumas.
  • Rankinio („manual“) testavimo įgūdžiai būtų privalumas.
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu bei raštu.
  • Analitinis ir strateginis mąstymas.
  • Greita orientacija ir gebėjimas dirbti savarankiškai.

„Gera dovana“ siūlo

  • Dalintis žiniomis apie el. prekybą: viską sužinosi iš savo sričių profesionalų – kad ir kiek daug turi žinių, vos per pusmetį sužinosi dar daugiau.
  • Sudaryti galimybes generuoti ir įgyvendinti idėjas, prisidėti prie naujų projektų.
  • Išbandyti siūlomas įmonės pramogas, galbūt, net tai, apie ką niekada nesvajojai, pavyzdžiui, šuolį su virve, skrydį oro balionu ar pasivažinėjimą sportiniu automobiliu.
  • Turėti galimybę daug ir dažnai dovanoti, nes tau priklausys bonusinė sistema perkant „Gera dovana“ produktus sau ir artimiesiems.
  • Lanksčią darbo aplinką, bei galimybę dirbti ką tik įrengtame ir moderniame biure miesto centre, Verslo Trikampyje, su terasa.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – „Gera dovana", nuo 2007 m. lyderiauja dovanų čekių platinimo rinkoje. Įmonės tikslas – dalintis įspūdžiais ir geromis emocijomis ne tik Lietuvoje, bet Latvijoje ir Lenkijoje! Jei esate pasiryžęs prisijungti prie iššūkių nebijančios komandos – tapkite jų dalimi!