Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Unishop“

IT skyriaus vadovas

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Unishop“

Darbo pobūdis

  • Formuoti įmonės IT strategiją;
  • Užtikrinti IT skyriaus tikslų įgyvendinimą;
  • Formuoti, ugdyti, motyvuoti IT skyriaus komandą;
  • Skirstyti ir koordinuoti užduotis pavaldiems darbuotojams;
  • Analizuoti verslo poreikius, įmonės procesus ir IT sistemas;
  • Komunikuoti proaktyvias IT galimybes verslui;
  • Būti tarpininku tarp įmonės verslo padalinių ir IT komandos;
  • Rengti IT vystymo planus ir įgyvendinti jų kontrolę;
  • Inicijuoti ir koordinuoti IT pokyčius, užtikrinti biudžeto ir terminų bei techninio sprendimo kokybę;
  • Vykdyti kasdienes operatyvines IT veiklos užduotis.

Reikalavimai

Jei esi organizuotas, turi analitinį mąstymą, esi komunikabilus, motyvuotas lyderis, siekiantis geriausių rezultatų, bei gebi motyvuoti komandą bendram darbui ir turi:
  • vadovavimo komandai patirties;
  • praktinės IT projektų valdymo ir įgyvendinimo patirties;
  • savarankiškų IT sprendimų priėmimo patirties;
  • aukštąjį išsilavinimą (pageidautina IT srityje);
  • IT produktų verslo poreikiams vystymo patirties;
  • Agile proceso diegimo patirties-
Mes ieškome būtent tavęs !

Mes jums siūlome

Įdomų darbą ir iššūkius, savi realizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Šiuolaikišką darbo aplinką, motyvuotus ir kupinus ambicijų
kolegas.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

UAB "Unishop" sparčiai auganti ir besiplečianti, didmeninės prekybos kompanija. Įmonė bendradarbiauja su Europos, Amerikos, Azijos kompanijomis. Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš rinkos lyderių. Pagrindinė įmonės veikla susijusi su kosmetikos, parfumerijos ir kitų grožio prekių didmenine bei mažmenine prekyba.

Didžiausias įmonės turtas yra jos darbuotojai, todėl kiekvienas UAB “Unishop” darbuotojas yra asmenybė, kuriam drąsiai suteikiame daug atsakomybės bei laisvės įgyvendinti savo sumanymus.
Mes nuolat ieškome kūrybingų, talentingų ir atsidavusių žmonių, kurie trokšta mokytis, tobulėti, patirti ir pasiekti ambicingų tikslų bendrovėje, kur visada pastebimi ir skatinami geriausi rezultatai bei meistriškumas
informacija apie UAB „Unishop“
1736 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1149 €
25% uždirba 1149-1581 €
25% uždirba 1581-2016 €
25% uždirba nuo 2016 €