Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KILMINĖ“

IT skyriaus vadovas

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „KILMINĖ“

Darbo pobūdis

  • Informacinių technologijų vystymo strategijos įmonėje kūrimas ir įgyvendinimas;
  • IT infrastruktūros nepertraukiamas veiklos užtikrinimas, priežiūra, plėtra ir administravimas savo jėgomis bei pasitelkiant išorinius partnerius;
  • Programinių ir techninių projektų koordinavimas, naujų projektų diegimo inicijavimas;
  • IT paslaugų, įrangos ir eksploatacinių medžiagų tiekimo planavimas, pirkimo organizavimas, užsakymas ir tiekimo kontrolė;
  • Bendrovės veiklos optimalių sprendimų paieška ir diegimo kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (informacinių sistemų/informatikos inžinerijos/programų sistemų ar pan. srityje);
  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 2 metai);
  • Mažmeninės prekybos verslo procesų išmanymas;
  • Stiprios projektų valdymo žinios bei įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Inovatyvumas, domėjimasis naujovėmis, iniciatyvumas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Vairuotojos pažymėjimas ir vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
Dalyvavimą įmonės organizuojamuose renginiuose;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus atlygio pasiūlymas bus koreguojamas atsižvelgiant į patirtį ir vadovavimo sugebėjimus

UAB "KILMINĖ"

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.