Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia

IT Specialist

Šiauliai - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Dirbant su „Telia“ mus įkvepia technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet Telia tau siūlo visiškai naujas galimybes. Čia rasi išskirtinę komandą savo srities profesionalų, kurie padės tau augti. Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalios ir smagios komandos prižiūrint Telia teikiamas technologijas.

Šioje IT Specialisto pozicijoje tu 24/7 (darbas pamainomis) stebėsi, prižiūrėsi ir kontroliuosi mūsų klientams teikiamas tinklo infrastruktūros paslaugas (pvz. fiksuotas tinklas, Mobilioji infrastruktūra, plačiajuostį tinklą, IP WAN / LAN, serverius, aplikacijas, terminalus, svetaines ir t.t.). Koordinuosi įvairių lauko paslaugų tiekėjų (rangovų) veiklą, stebėsi ir rinksi duomenis apie tinklo, serverių srautus, jų apkrovas, pajėgumus. Veikla bus autonomiška, pagal nustatytas procedūras ir praktiką. Gebėjimas plačiai žvelgti į problemas, jas analizuoti, sisteminti – yra kertinės savybės šiai pozicijai.

Kad darbas tau teiktų džiaugsmą, reikalinga:

 • Analitinis mąstymas, atidumas, informacijos sisteminimo įgūdžiai ir svarbiausia – gebėjimas „multitaskinti“;
 • Noras tobulėti IT srityje;
 • Geri darbo kompiuteriu ir komandinio darbo įgūdžiai;
 • Noras suprasti teikiamų verslo klientams paslaugų ypatumus ir veikimo principus;
 • Imlumas, pozityvumas ir noras tobulėti;
 • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas ir labai stiprios anglų kalbos žinios.

Laikytume privalumu:

 • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
 • IT/Tinklo gedimų šalinimo koordinavimo, dirbant su privačiais/verslo klientais, patirtį;
 • Darbas panašioje sferoje, patirtis dirbant pamainomis;

Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.
Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 950 Eur iki 1500 Eur (neatskaičius mokesčių), priedai už darbą naktį, savaitgaliais, švenčių dienomis, budėjimą namuose. Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos (galimybė dirbti iš namų, darbo grafiko suderinamumas pagal poreikį);
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • Nuostabių kolegų iš Skandinavijos ir Baltijos šalių draugiją.

Susidomėjai?

Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Prisijunk prie Telia!
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.