Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

IT SPECIALISTAS (-Ė)

1200-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Joniškis, Šiauliai - UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

Darbo pobūdis

  • IT ūkio (kompiuterinės technikos, serverių, tinklų ir kt. įrangos) administravimas, priežiūra ir kilusių problemų šalinimas;
  • Kompiuterinės įrangos vartotojų aptarnavimas, apmokymas, konsultavimas IT procesų klausimais;
  • Vykdomų IT projektų vystymas, koordinavimas;
  • Esamų IT produktų vystymas, palaikymas, sutrikimų šalinimas;
  • Darbas su išorės IT paslaugų, produktų tiekėjais;
  • Nuolatinis procesų tobulinimas ir kasdieninių procesų efektyvinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (IT srityje – privalumas);
  • Ne mažiau kaip 1-2 metai panašios darbo patirties įmonėje (gamybinėje įmonėje – privalumas);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Analitinis, loginis mąstymas, domėjimasis IT naujovėmis;
  • Darbas su verslo valdymo sistemomis (Axapta, Navision) - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Galimybę dirbti dalį darbo laiko nuotoliniu būdu;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones, kelionės išlaidų kompensavimas darbuotojui iš kito miesto.

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo pasirinkto kandidato darbo patirties ir kompetencijos.

UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“ – viena iš „Litagros“ įmonių grupei priklausančių gamybinių įmonių, kurios veikla apima kombinuotųjų pašarų, baltyminių, vitamininių mineralinių papildų, ėdalų naminiams gyvūnams, jaukų gamybą ir pardavimą.
informacija apie UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“
1370 €
Vid. atlyginimas bruto
102
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 843 €
25% uždirba 843-1017 €
25% uždirba 1017-1749 €
25% uždirba nuo 1749 €