Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VMGcorp

IT specialistas (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - VMGcorp

Darbo pobūdis

  • Programinės įrangos gedimų nustatymas ir šalinimas;
  • Verslo valdymo sistemos diegimo koordinavimas, palaikymas, problemų sprendimas;
  • Kolegų konsultavimas IT klausimais;
  • Kitų IT techninių užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • IT sistemų veikimo išmanymas;
  • Duomenų bazių SQL žinios.
  • Analitinis mąstymas, atidumas;
  • Noras tobulėti IT srityje;
  • Iniciatyvumas siūlant sprendimus įmonės veiklos efektyvumui gerinti;
  • Rusų, anglų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Papildomą sveikatos draudimą.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
VMGcorp

VMGcorp

VMG grupė – moderni medienos pramonės lyderė regione, vienijanti medienos perdirbimo, verslo valdymo, techninio aptarnavimo, logistikos, pramoninio nekilnojamojo turto plėtros veiklas Lietuvoje, Baltarusijoje ir Europos Sąjungos šalyse. VMG grupę sudaro 25 Lietuvoje ir užsienio šalyse veikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau nei 5 000 darbuotojų. Grupei priklausančių įmonių produkcija eksportuojama į ES, JAV, Artimuosius Rytus, Indiją, Kiniją bei Australiją. Švedijos baldų koncernas IKEA – vienas didžiausių partnerių, prekiaujantis VMG grupės gaminiais įvairiose pasaulio šalyse.
UAB "VMGcorp" - nuo 2020 m. veikianti investicijų valdymo kompanija, atsakinga už globalų VMG grupės valdymą ir strateginius investicinius projektus.