UAB „Vilmers“

IT specialistas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra bei diegimas;
Gedimų nustatymas bei šalinimas;
Vidinių IT komunikacijų priežiūra;
Įmonės darbuotojų konsultavimas IT sistemų ir įrankių naudojimo klausimais.

Reikalavimai

Išsilavinimas arba patirtis IT srityje (hardware/software);
MS Windows XP/8/10 žinios;
Patirtis programuojant šiomis kalbomis: PHP, JS, CSS;
Reikalinga patirtis su Wordpress CMS;
Noras tobulėti IT srityje;
Gebėjimas aiškiai pateikti informaciją, komunikabilumas, mandagumas;
Greita reakcija, analitinis mąstymas;
Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
Galimybę kryptingai tobulinti profesines žinias ir įgūdžius;
Darbo patirtį bei Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Vilmers - minkštų baldų gamintojas, Skandinavijos bei Vakarų Europos rinkose įsitvirtinęs ir Europos interjero profesionalų linksniuojamas prekės ženklas. Daugiau nei 10 metų patirtis, išskirtinė baldų kokybė, naujausios dizaino tendencijos ir skandinaviškas požiūris į darbuotoją.
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „Vilmers“
1375 €
Vid. atlyginimas bruto
468
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 850 €
25% uždirba 850-1153 €
25% uždirba 1153-1641 €
25% uždirba nuo 1641 €