Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

IT SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Linux, Windows sistemų administravimas;
IT infrastruktūros administravimas;
Kompiuterinės ir programinės įrangos priežiūra;
Naudotojų aptarnavimas ir konsultavimas IT klausimais.

Reikalavimai

Aukštesnysis/Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
Ne mažesnė nei 1 metų patirtis IT srityje;
Linux, Windows operacinių sistemų išmanymas;
Programinės įrangos veikimo, diegimo ir priežiūros žinios;
Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas;
Geros anglų kalbos žinios.

Naudingi įgūdžiai:
Domėjimasis IT technologijomis;
Programavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
Papildomų naudų paketą;
Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Draugišką kolektyvą ir visas socialines garantijas.

UAB "GINESTRA"

„Varžtų pasaulis“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 11 parduotuvių, kurio specializacija yra tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai.
Įmonėje vid. atlyginimas 1313€
62% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)