Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

IT specialistas/-ė

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas:

Darbo pobūdis:
Taikomosios sistemos administravimas užtikrinant sklandų sistemos veikimą;
Užklausų administravimas ir incidentų sprendimas savo kompetencijos ribose;
Programinės įrangos testavimas;
Dalyvavimas automatizuojant veiklos procesus.

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

Reikalavimai:
Išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje;
Darbo patirtis IT srityje ;
SQL, PL/SQL žinios;
Imlumas, pozityvumas ir noras tobulėti IT srityje;
Geri komandinio darbo įgūdžiai.

Įstaiga siūlo:

Mes jums siūlome:
Įdomų, prasmingą ir atsakingą darbą;
Savarankiškumą ir kūrybiškumą skatinančią aplinką;
Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos yra įstaiga prie ministerijos, organizuojanti valstybinį socialinį draudimą ir vykdanti operatyvų Valstybinio socialinio draudimo fondo lėšų tvarkymą bei apskaitą.
informacija apie Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
2408 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
416
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1824 €
25% uždirba 1824-2371 €
25% uždirba 2371-2813 €
25% uždirba nuo 2813 €