Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Emplonet

IT SPECIALISTAS (-Ė)

2100-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Kompiuterinių darbo vietų aptarnavimas;
  • Kompiuterinės, biuro ir tinklo įrangos priežiūra ir sutrikimų šalinimas;
  • MS Windows Server administravimas;
  • Naujų darbo vietų paruošimas;
  • Darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • Dokumentacijos ruošimas ir atnaujinimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis Informacinių technologijų srityje ne mažiau kaip 2 metai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • MS Windows ir MS Office diegimo/administravimo patirtis;
  • MS Windows Server diegimo/administravimo patirtis;
  • Office 365 administravimo patirtis;
  • Gebėjimas spręsti problemas, dirbti komandoje;
  • Kompiuterinės įrangos išmanymas;
  • Asmeninės savybės - atsakingumas, pareigingumas, darbštumas, lankstumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo:

  • Hibridinį darbo modelį;
  • Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio);
  • Ketvirtines premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

2100-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas Baltijos šalyse.