You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „STAMEX“

IT SPECIALISTAS - INŽINIERIUS

1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „STAMEX“

Darbo pobūdis

  • Efektyviai valdyti IT ūkį;
  • IT ir techninės įrangos atnaujinimai, diegimo darbai ir kt.;
  • IT sistemų stebėjimas, klaidų analizė ir jų prevencija;
  • Informacinių sistemų diegimo ir plėtros projektų valdymas;
  • Esamų verslo valdymo sistemų tobulinimo projektų valdymas;
  • Programavimo darbų eigos kontrolė, suprogramuotų naujų funkcijų testavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti patirtį informacinių sistemų diegimo ir administravimo, kompiuterinių tinklų, tarnybinių stočių ir kompiuterių administravimo srityse;
  • būti susipažinusiam su operacinėmis sistemomis Win10, Win Server 2012R2 (ir aukštesnės versijos), Linux ir kt.;
  • būti susipažinusiam su informacinių technologijų kūrimo ir diegimo standartų reikalavimais;
  • būti susipažinusiam su duomenų bazių valdymo sistemomis (MySQL, Python ir alternatvios);
  • gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, turėti gerus komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius;
  • mokėti lietuvių kalbą, sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • būti susipažinusiam su Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais informacinių sistemų ir el. paslaugų kūrimą, saugą ir administravimą.
PRIVALUMAS
  • iniciatyvumas, pareigingumas, imlumas naujovėms.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Su asmeniniais rezultatais susietą motyvuojantį darbo užmokestį;
Draugišką darbo atmosferą;
Iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Prekyba medienos, statybinėmis medžiagomis.
informacija apie UAB „STAMEX“
1383 €
Vid. atlyginimas bruto
71
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1115 €
25% uždirba 1115-1274 €
25% uždirba 1274-1560 €
25% uždirba nuo 1560 €