Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauno autobusai“
More about company »

IT specialistas

Kaunas - UAB „Kauno autobusai“

Darbo pobūdis

UAB "Kauno autobusai" stiprina IT pajėgas vykdomiems projektams ir ieško į komandą IT specialisto.
Tikimės, kad domiesi IT ir technologijų naujienomis.
O trumpinys "DB" tau pažįstamas (ne, nėra svarbu kokia).
Esi atsakingas, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą (vertiname ir skatiname).
Gebi dirbti savarankiškai ir komandoje.
Nori mokytis ir tobulėti (sudarome puikias sąlygas).

Papildomų karmos taškų suteikia: vSphere, Ubuntu, MySQL, MSSQL, WS2012R2, WS2016, WordPress.
Karmos taškus dvigubina: Go, Kubernetes, ReactNative.
...turime įdomių iššūkių - prisijunk.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis IT srityje;
Loginis mąstymas ir orientacija į rezultatą;
Anglų kalbos žinios (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas.
  • Puikią ir palaikančią komandą.
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.

UAB "Kauno autobusai" – neatsiejama Kauno miesto dalis, reikalinga ir įvertinta viešojo transporto naudotojų bei kitoms įmonėms teikiamomis paslaugomis besinaudojančių klientų. UAB "Kauno autobusai" tai viena seniausių ir didžiausių keleivių pervežimo įmonių Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Kauno autobusai“
1308 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
1202
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1108 €
25% uždirba 1108-1346 €
25% uždirba 1346-1506 €
25% uždirba nuo 1506 €
Vadovas: Mindaugas Grigelis