Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kitron“
More about company »

IT specialistas

Kaunas - UAB „Kitron“

Darbo pobūdis

  • IT sistemų diegimas ir priežiūra, kompiuterinės įrangos konfigūravimas, instaliavimas, gedimų šalinimas;
  • Operatyvus kylančių programinių ar techninių problemų sprendimas;
  • Darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • IT įrangos registro vedimas;
  • Komunikavimas su IT paslaugų tiekėjais.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
  • Darbo patirtis IT priežiūros srityje (privalumas);
  • ITIL žinios;
  • Kompiuterių struktūros, įrangos tvarkyklių, vartotojų taikomųjų programų, elektroninio pašto programų išmanymas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, paslaugumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą, profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje.

Kitron - elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. UAB Kitron Kaune dirba apie 850 darbuotojų, metinė apyvarta siekia apie 100 mln. EUR.