Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kustodas“

IT specialistas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Kustodas“

Darbo pobūdis

Esame transporto įmonių grupė ieškome IT specialisto.

  • Darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • IT infrastruktūros ir sistemų veiklos priežiūra, optimizavimas, tobulinimas;
  • Analizuoti verslo poreikius, įmonės procesus ir IT sistemas;

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.:

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas IT srityje;
  • Noras tobulėti IT ir transporto srityje;
  • Patirtis diagnozuojant/šalinant aparatinės bei programinės įrangos sutrikimus;
  • Windows 10 ir Office 365 žinios;
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Noras padėti kolegoms sprendžiant iškilusias problemas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas;
  • Įdomų darbą ir iššūkius, savi realizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis nustatomas, atsižvelgiant į kandidato turimą patirtį, kompetenciją bei kvalifikaciją.

UAB „Kustodas“ 17 metų veiklą vykdanti - transporto įmonių grupė.
informacija apie UAB „Kustodas“
1681 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.