Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Matesa“

IT Specialistas (Vilnius)

Nuo 1577 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Matesa“

Darbo pobūdis

  • IT infrastruktūros priežiūra ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • tinklo bei tarnybinių stočių aptarnavimas, konfigūravimas;
  • nuolatinis duomenų kopijų darymas;
  • atsarginių duomenų stebėjimas, procesų testavimas;
  • sistemų monitoringas ir gedimų šalinimas;
  • nuolatinis IT infrastruktūros inventorizavimas;
  • bendravimas su ryšio ar kitų paslaugų tiekėjais;
  • dalyvavimas IT projektuose.
  • Trečiųjų šalių paslaugų teikėjų darbų koordinavimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis IT srityje;
  • patirtis sistemų administravime;
  • geros kompiuterinių tinklų (Vlan, IPSec, Port Forward) ir ugniasienių (Firewalls) žinios;
  • patirtis dirbant su SQL (MS SQL, MySQL) duomenų bazėmis bei jų administravimu;
  • patirtis Microsoft Windows Server administravimu;
  • techninės anglų kalbos žinios;
  • atsakingumas ir organizuotumas.
  • Patirtis dirban su apskaitos programomis.

Mes jums siūlome

  • Darbo telefoną;
  • Darbo kompiuterį;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1577 €/mėn. neatskaičius mokesčių

noriupicos.lt
crisperia.lt
informacija apie UAB „Matesa“
972 €
Vid. atlyginimas bruto
105
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 669 €
25% uždirba 669-886 €
25% uždirba 886-1202 €
25% uždirba nuo 1202 €