AUGA group, AB

IT sprendimų architektas (-ė) / analitikas (-ė)

Vilnius - AUGA group, AB

Darbo pobūdis

  • betarpiškas dalyvavimas projektuojant skirtingas elektroninei komercijai reikalingas sistemas („high-level“ ir „low-level“ lygiuose);
  • atsakomybė už parenkamą technologiją būsimiems sprendimams (web-based, native applications, middleware, custom build software);
  • integracijų formato tarp vidinių ir išorinių sistemų ir posistemių valdymas;
  • kokybinių reikalavimų kuriamoms sistemoms nustatymas ir kontrolė;
  • techninės dokumentacijos kūrimas ir priskirtų informacinių srautų valdymas;
  • aktyvus darbas su išorinėmis IT komandomis – užduočių formavimas;
  • nuolatinė naujų technologijų ir platformų analizė, testavimas ir pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis sudėtingų IT sistemų srityje (sistemų architekto ar analitiko pozicijose);
  • stiprios technologinės žinios – supratimas apie framework‘us, integracijas tarp skirtingų sistemų (ERP, CRM ir t.t.), native iOS ir Android aplikacijų aplinką;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • orientacija į rezultatus ir „hands-on“ požiūris;
  • gebėjimas bendrauti su programuotojų komanda jų terminologija;
  • puikios anglų kalbos žinios.

  • darbą su inovatyviais ir pasaulyje analogų neturinčiais sprendimais;
  • galimybę prisiliesti prie pačio naujausio „development stack“;
  • „startuolišką“ darbo kultūrą, leidžiančią augti ir tobulėti;
  • vadovų palaikymą ir galimybę prisidėti prie strateginių sprendimų priėmimo;
  • konkurencingą atlyginimą atlyginimą, atitinkantį patirtį ir žinias, bei realias karjeros galimybes.

Jei manai, kad esi tinkamiausias kandidatas, turi reikalingos patirties, nebijai nuolat kintančios situacijos, gebi situaciją pamatyti kitu kampu bei sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu su prierašu IT SPRENDIMŲ ARCHITEKTAS (-Ė) / ANALITIKAS (Ė).
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas prieinamas visiems.
Kartu su mumis vienoje iš “AUGA group” priklausančių ir strategine R&D veikla užsiimančių įmonių kviečiame augti IT SPRENDIMŲ ARCHITEKTĄ (-Ę) / ANALITIKĄ (-Ę), kurio vienas iš svarbiausių uždavinių – prisidėti kuriant ir vystant inovatyvius e-komercijos sprendimus, skirtus galutiniams AUGA produkcijos vartotojams visame pasaulyje.