Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Iterato“
More about company »

IT SUPPORT SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB „Iterato“

Darbo pobūdis

  • Išorinių sistemų ir DB veiklos priežiūra;
  • Klientų užklausų nagrinėjimas;
  • Problemų registravimas ir sprendimo eigos stebėjimas;
  • Pagalba klientams/partneriams sistemų ir įrankių naudojimo klausimais.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas IT srityje (aukštesnysis/aukštasis);
  • Noras tobulėti IT srityje;
  • Sugebėjimas aiškiai pateikti informaciją, draugiškumas, mandagumas;
  • Greita reakcija, analitinis mąstymas;
  • Noras padėti klientams ir kolegoms sprendžiant iškilusias problemas;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Anglų kalba.

Privalumai:
  • Darbo patirtis IT srityje (sistemų testavime, support ir pan. pozicijose būtų puiku);
  • MySQL žinios, serverių monitoringas, Jira

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką (pilnas etatas);
  • Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
  • Darbą kvalifikuotoje komandoje;
  • Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Iterato vykdo IS programavimo bei integracijos sprendimus. Verslo procesų konsultacijas.
Informacija apie UAB „Iterato“
2190 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1342 €
25% uždirba 1342-1952 €
25% uždirba 1952-3054 €
25% uždirba nuo 3054 €
Vadovas: Vilnius Ramanauskas