UAB „ELSOFT“

IT testuotojas(-a), QA

700-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „ELSOFT“

Darbo pobūdis

Ieškome asmens, kuris mėgsta iššūkius ir myli visus tuos pačius dalykus, kuriuos darome. Asmuo, vertinantis asmeninį tobulėjimą ir parodantis harmoniją pirmaujantiems nuostabiems klientams iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:
  • WEB sistemų testavimas (vartotojo sąsajos testavimas, atskirų sistemos modulių testavimas, bendras sistemų testavimas);
  • Dalyvavimas naujų produktų kūrimo ir perkėlimo į produkcinę aplinką procesuose;
  • Testavimo atvejų - scenarijų kūrimas ir atlikimas;
  • Defektų - problemų registravimas ir valdymas;
  • Pagalba projektų vadovui.

Darbas pilną darbo dieną biure Panevėžyje.

Reikalavimai

  • WEB sistemų veikimo principų suvokimas;
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu;
  • Analitinis mąstymas, kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Privalumai
  • Ptirtis testavimo arba IT srityje;
  • WEB programavimo įgūdžiai (HTML, CSS, JavaScript, PHP);
  • Projektų valdymo (Agile, Scrum ir pan.) metodologijų išmanymas;
  • Patirtis dirbant su testavimo automatizavimo įrankiais;
  • Automatizuotų naršyklės testų, testavimo scenarijų rašymas.

Mes Jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas bei kvalifikacijos kėlimo galimybes (išoriniai ir vidiniai mokymai);
  • Galimybė augti ir tobulėti - prisijungti prie informacinių sistemų ar el. komercijos komandų;
  • Darbą su įdomiais užsienio projektais bei stažuotes užsienyje;
  • Galimybę laikyti programavimo žinias patvirtinantį tarptautinį sertifikatą;
  • Laisvę idėjoms bei kūrybiškumui.

Atlyginimas

700-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Elsoft veikia nuo 2008 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: elektroninės komercijos sprendimų (Magento) kūrimas, informacinių sistemų projektavimas, programavimas bei vystymas. Įmonės klientai – privačios Lietuvos įmonės bei užsienyje veiklą vystančios kompanijos. 2013 m. įmonė atidarė padalinį Panevėžyje. Šiuo metu kolektyvą sudaro 20 specialistų.
informacija apie UAB „ELSOFT“
1284 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 937 €
25% uždirba 937-1150 €
25% uždirba 1150-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €