Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

IT VADOVAS (-Ė) - PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Simplika“

Pozicijos pobūdis:

IT vadovas – projektų vadovas bus atsakingas už naujos IT sistemos diegimą ir integravimo procesą organizacijoje. Vėliau seks sistemos vystymo darbai ir naujų modulių diegimas bei pritaikymas naujiems verslo poreikiams.

Reikalingas žmogus, kuris turi:

  • Aukštąjį išsilavinimą IT ar susijusioje srityje;
  • Puikias technines (IT) žinias, kurios reikalingos diegiant naują produktą organizacijoje bei integruojant su kitomis sistemomis;
  • Sėkmingai įgyvendintų projektų valdymo patirties;
  • Puikius komunikacinius įgūdžius, užtikrinant sklandžią komunikaciją komandoje, su vadovais, tiekėjais;
  • Puikius analitinius gebėjimus, siekiant sėkmingai numatyti projekto strategiją ilgalaikėje perspektyvoje, nustatyti galimas rizikas ir suplanuoti produkto vystymą.
  • Geras anglų kalbos žinias.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )
UAB „Simplika“

UAB „Simplika“

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - UAB Sergel priklauso Švedijos kreditų valdymo kompanijai AB Marginalen. Visoje grupėje dirba daugiau kaip 350 darbuotojų, jos veikla apima Norvegiją, Švediją, Suomiją, Daniją, Latviją ir Lietuvą. Bendrovė pirmauja kredito ir skolų valdymo paslaugas teikiančiame sektoriuje.

Šiuo metu organizacija planuoja diegti naują IT sistemą ir prie komandos kviečia prisijungti naują narį