Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Indigroup“

IT verslo analitikas (-ė)

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Indigroup“

Darbo pobūdis:

Pozicija:
IT verslo analitiko (-ės) pozicija sustiprins IT komandos kompetenciją verslo analizės ir IT projektų valdymo srityje. Naujasis komandos narys prisijungs prie IT departamento, kuris ruošiasi diegti naują ERP, tuo pačiu atnaujinti kitas verslo sistemas (sandėlių valdymo, e-komercijos, finansų ir t.t.). IT verslo analitikas (-ė) kartu su vidine IT komanda bus atsakingas (-a) už naujų IT projektų įgyvendinimą, esamų projektų vystymą ir palaikymą, tiksliai vertinant, gilinantis į  verslo poreikius ir juos paverčiant užduotimis IT komandai.

Komanda:
Dirbsite informacinių sistemų (IS) kūrimo/projektų valdymo komandoje, kuri jungia 9 darbuotojus. Kartu su Jumis IT komandoje dirbs: IT projektų vadovas, 1 ERP programuotojas, 1 SAP BI programuotojas, 3 C# /.NET programuotojai, IT palaikymo specialistas ir CIO. IT komandą vienija profesionalumas, orientacija į klientą bei pagarba ir bendradarbiavimu pagrįsti tarpusavio ryšiai.

Būsimos užduotys:

  • Įmonės veiklos procesų (ERP) vidinių klientų poreikių valdymas;
  • Įmonės internetinių sistemų poreikių valdymas;
  • Reikalavimų IS modifikacijoms specifikavimas, derinimas ir užduočių programavimui ruošimas;
  • Derinimas prioritetu, terminų ir modifikacijos biudžetų tarp vidinės/išorinės diegėjų komandos ir užsakovo;
  • IS atitikimo reikalavimams testavimas, vertinimas ir dokumentavimas;
  • IS vartotojų konsultavimas (IS sistemos šeimininko rolė);
  • Atskaitomybė projektų vadovui ir IT vadovui;
  • Agile (kanban) metodologija vykdomi projektai.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (IT srityje - privalumas);
  • Verslo proceso analitiko darbo patirtis privaloma (mažiausiai viename pradėtame ir sėkmingai užbaigtame projekte);
  • Reikalavimų surinkimo, specifikavimo ir valdymo metodų teorinės ir praktinės žinios;
  • Geros MS Excel žinios.

Asmeninės savybės:

  • Analitinis mąstymas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai su skirtingų pozicijų specialistais;
  • Savarankiškumas, orientacija į kokybišką rezultatą laiku.

Privalumai:

  • Žinios apie BPMN ir UML diagramų kūrimą (analizės/ projektavimo sertifikatai, OMG Certified UML Professional, BPM sertifikatai ir kiti);
  • Projektų valdymo patirtis (Agile, PMBOK, Prince2);
  • Darbo su CASE įrankiais įgūdžiai patirtis (MS Visio, MagicDraw ar kt.);
  • Anglų kalbos žinios raštu, žodžiu.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti skirtinguose strateginiuose IT projektuose (naujo WMS, naujos ERP diegimas, naujos internetinės parduotuvės ir pan.);
  • Susipažinti su įvairiais įmonės procesais ir daryti tiesioginę įtaką įmonės efektyvumui per IS modifikacijas;
  • Draugišką, palaikančią ir patyrusią vidinę IT komandą;
  • 1600 – 2500 EUR atlyginimą prieš mokesčius (tiksli nurodytų rėžių suma bus nustatoma pagal patirties lygį);
  • Darbą lyderiaujančioje pozicijoje veikiančiame versle, kuris vertina saviraišką.

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Indigroup yra personalo atrankos partneris, diktuojantis aukščiausius kokybės standartus Baltijos šalyse. Mūsų klientas – bendrovė Kosmelita, valdanti vieną didžiausių specializuotų mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje – EUROKOS. EUROKOS bendrovėje dirba daugiau kaip 800 darbuotojų, o mažmeninės prekybos tinklą sudaro 120 parduotuvių. 2020-aisiais metais EUROKOS pasiekė 32 mln. EUR apyvartą ir 2021-aisiais numatoma tolimesnė intensyvi mažmeninės prekybos tinklo plėtra.

EUROKOS IT komanda 2021 m. pasitiko pradėdama daug ambicingų ilgalaikių strateginių projektų tiek IT infrastruktūros, tiek IT sistemų dalyse. Būtent dėl šios plėtros EUROKOS IT komandą norime papildyti IT verslo analitiko (-ės) pozicija, kuri, kartu vidine IT komanda, bus atsakinga už sklandų naujų sistemų integravimą į esamą IT ekosistemą.