Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inovatyvių procesų sprendimai"
More about company »

ĮTERPTINIŲ ĮRENGINIŲ PROJEKTUOTOJAS/INŽINIERIUS

Vilnius - UAB "Inovatyvių procesų sprendimai"

Darbo pobūdis

  • Būsi atsakingas už įrangos sukūrimą, projektavimą, dokumentacijos paruošimą, elementų parinkimą, prototipo pagaminimą arba/ir gamybos suorganizavimą, testavimą, klaidų taisymą, suderinimą su FW (firmware), jų tobulinimą (80% veiklos).
  • C, C++ kalbomis įterptinių sistemų programavimas (neekspertinės žinios) (20% veiklos).

Reikalavimai

Norėtume, kad tu:
  • Turėtum ekspertinių žinių HW (hardware) schemotechnikos, projektavimo, elementų bei optimalių sprendimų parinkimo nuo schemos iki gaminio patikrinimo.
  • Turėtum patirties su pramoninių įrenginių projektavimu, gamybos organizavimu.
  • Būtum sukaupęs neekspertinio programavimo žinių C, C++, Linux.
  • Turėtum žinių kur užsakyti trūkstamas paslaugas, kad įrenginys būtų pagamintas.
  • Būtum darbštus, orientuotas į rezultatą ir suprantantis, kas yra profesionalus įrenginio kūrimas.
  • Turėtum asmeninės atsakomybės jausmą.
  • Būtum draugiškas ir nusiteikęs dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunoje pažangių technologijų įmonėje, draugiškoje ir jaunatviškoje komandoje.
  • Įdomų ir atsakingą darbą.
  • Palaikome iniciatyvumą.
  • galimybę augti įmonėje.
  • Draugišką kolektyvą ir profesionalų pagalbą.
  • Laisvalaikio renginius ir pramogas

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Inovatyvių procesų sprendimai” įkurta 2015 metais, siekiant vystyti novatoriškas paslaugas, kurios apjungtų daiktų interneto, debesų kompiuterijos, biometrijos ir išmaniosios inžinerijos „know-how“. Mūsų kuriamas produktas – unikali blaivumo patikros sistema dirbkblaivus.lt. Įmonė dirba su 102 įmonėmis ir aptarnauja daugiau kaip 23 000 vartotojų.
Mūsų komanda – jauni, ambicingi ir dinamiški IT, telekomunikacijų ir inžinerijos specialistai, turintys ilgametę patirtį verslo administravime, pardavimuose ir informacinių sistemų valdyme.
Informacija apie UAB "Inovatyvių procesų sprendimai"
1501 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Didžgalvis