Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tiranta"
More about company »

Įvairaus profilio darbuotojai

1500–2500 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Tiranta"

Darbo pobūdis

ŠIUO METU TIK POROMS IR MERGINOMS!

Reikalingi darbuotojai įvairaus profilio nesunkiems fiziniams darbams. Būsite įdarbinti tiesiogiai vienoje didžiausių Flex darbuotojų tipo Olandijos kompanijų, todėl darbo profilis įvairus:

Darbas renginiuose, muzikos festivaliuose

Pakavimo, prekių žymėjimo darbai sandėliuose

Darbai moderniuose ūkiuose ir šiltnamiuose

Darbai su įrenginiais fabrikuose

Kiti įvairūs darbai (Valymo, tvarkymo, krovimo)

Reikalavimai

Anglų kalbos bazinės žinios komunikacijai. (B1)

Sveikata leidžianti dirbti nesunkius fizinius darbus

Minimalus kontraktas - 3 mėnesiai, todėl suteikiame galimybe išvykti ir studentams laisvu nuo studijų metu.

Atsakingumas, sąžiningumas, noras dirbti ir užsidirbti!

Mes jums siūlome

Suteikiamas apgyvendinimas

Transportavimas į/iš darbo

Visos socialinės garantijos, sveikatos draudimas ir t.t.

Dirbant naktimis, savaitgaliais ar švenčių dienomis apmokėjimas 150-200% įprasto tarifo.

Jokių agentūros, įdarbinimo ar užslėptų mokesčių.

Atlyginimas

1500–2500 Eur atskaičiavus mokesčius

Esame agentūra padedanti įsidarbinti Olandijoje. Sutartis su tiesioginiu darbdaviu, apgyvendinimas ir transportavimas, viskuo pasirūpinsime už jus - be jokių agentūros mokesčių. Kreipkitės jau šiandien!