Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tututis“

įvairūs metalo apdirbimo darbuotojai/specialistai

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Alytus - UAB „Tututis“

Darbo pobūdis

Įmonė užsiimanti aliuminio gaminių gamybą ieško komandos pastiprinimo: suvirintojų (TIG), roboto valdymo operatorių, frezavimo specialisto (fanuc), lenkimo staklių operatoriai, miltelinio dažymo operatorių, technologo.

Darbo vieta Kaune, prie vakarinio Kauno aplinkelio.
Laukiame gyvenimo aprašymų iš ieškančių modernios įmonės.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Išmanyti gamybos įrenginių sandaros ir veikimo principus;
Techninis išsilavinimas (privalumas);
Iniciatyvumas ir pareigingumas;
Greita orientacija ir tikslumas;
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Noras mokytis ir tobulėti;

Įmonė siūlo

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Nuolatinį tobulėjimą;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją bei visas šiuolaikiškiausias darbo priemones;
Atlygį, atitinkantį Jūsų kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
atlyginimas sutartinis, priklausomai nuo kompetencijos ir patirties, pasikalbėkime!

UAB "Tututis" yra vaikiškų vežimėlių gamintoja, sėkmingai auganti jau 20 metų.
informacija apie UAB „Tututis“
1769 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1099 €
25% uždirba 1099-1350 €
25% uždirba 1350-2144 €
25% uždirba nuo 2144 €