CVB client

IŽDO ANALITIKAS (-Ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis:

  • įmonių grupės apyvartinio kapitalo analizė ir valdymas
  • pinigų srautų planavimas, valdymas, monitoringas
  • pagalba ir dubliavimas kreditų draudimo klausimais
  • tiekėjų skolų kontrolė
  • mokėjimų procesų valdymas (sisteminis problemų sprendimas)
  • dubliavimas iždo einamųjų funkcijų
  • Ad hoc analizė ir pagalba vadovui

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas Ekonomikos, Finansų srityje
  • patirtis rengiant grynųjų pinigų prognozes ir pinigų srautų analizę
  • gebėjimas kuri sudėtingus finansinius modelius ir vertinanti įvairius finansinius planus
  • puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu yra būtinos
  • patirtis tarptautinėje įmonėje – privalumas
  • iniciatyvumas, analitinis mąstymas, orientacija į įmonės tikslų siekimą

Siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje
  • profesionalią komandą
  • modernią darbo vietą ir aplinką
  • darbo užmokestis derybų klausimas priklausomai nuo patirties

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

CVbankas.lt klientas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos ir patikimos įmonių grupės, kuri plečia savo veiklą ir ieško naujų komandos narių.