Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SI Contracting“

Izoliuotojai - skardininkai (Nyderlandai, Belgija)

Nuo 13 €/val. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „SI Contracting“

Darbo pobūdis

Vamzdžių izoliavimo ir skardinimo darbai pramonės objektuose Belgijoje ir Nyderlanduose.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis vamzdžių izoliavime ir skardinime;
Atsakingas požiūris į darbą;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Anglų k. žinios;
VCA sertifikatas.

Įmonė siūlo

Nemokamus kelionės bilietus;
Nemokamą apgyvendinimą;
Privačius kambarius;
Automobilį kelionėms į darbą ir asmeniniais tikslais;
Apmokamą kelionės dieną;
Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 13 €/val. į rankas
Atlyginimas skaičiuojamas atsižvelgiant į turimą darbo patirtį ir sertifikatus.

UAB SI Contracting, priklausanti Si-Europe įmonių grupei, užsiima pastolių montuotojų ir izoliuotojų paieška ir įdarbinimu įvairiuose projektuose Nyderlanduose ir Belgijoje.