Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Industries“
More about company »

Izoliuotojai-skardininkai su patirtimi (Darbas Laivuose Suomijoje)

3100–4100 Eur
Užsienis: Suomija - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

!SKUBIAI!
Reikalingi vamzdynų izoliuotojai ir skardininkai darbui laivuose Suomijoje.
Darbas su izoliavimo medžiaga Cryogel.

!Patrauklus atlyginimas - nemažas valandų skaičius!

Reikalavimai darbuotojui

Izoliavimo, skardinimo darbo patirtis ne mažiau kaip 1 m.;
Mokėjimas dirbti savarankiškai;
Patirtis su izoliavimo medžiaga Cryogel - privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas - privalumas;
VCA sertifikatas.

Įmonė siūlo

Laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą;
Greitą išvažiavimą į objektą;
Suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas;
Apgyvendinti bute su visais patogumais;
Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.);
Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, darbui reikalingus pažymėjimus ir tobulėti kaip puikiam specialistui;
Bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų.

Atlyginimas

3100–4100 Eur atskaičius mokesčius

RNDV Industries yra tarptautinė pastolių montavimo ir techninės izoliacijos darbų įmonė iš Lietuvos.

Nuolatos ieškome pastolių montuotojų, izoliuotojų-skardininkų darbui užsienyje.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu