Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Izoliuotojas vata - montuotojas

1680-2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Prancūzija - UAB „Daknys ir ko“

Darbo pobūdis

Naujai statomų laivų patalpų izoliavimas vata. Taip pat montavimo darbai šaldytuvų, baseinų ar kitose zonose.
Darbas Prancūzijoje komandiruotėse.

Reikalavimai

Turint staliaus darbų patirties ar metalo konstrukcijų surinkimo patirties tuo metu kai atliekami montavimo darbai galima priemoka.

Mes jums siūlome

Nuvykimo, parvykimo išlaidų padengimą.
Apgyvendinimą įmonės bute.
Socialines garantijas.
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Konkurencingą, darbo apimtis ir kokybę atitinkantį, darbo užmokestį.
Turintiems patirties laivų patalpų izoliavimo ar konstrukcijų montavimo srityje ir gebantiems atlikti izoliavimo ir montavimo darbus savarankiškai greitesnis darbo užmokesčio augimas.

Atlyginimas

1680-2400 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Daknys ir ko“

UAB Daknys ir ko, Lietuvos įmonė atliekanti statybos ir montavimo darbus Lietuvoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.