Thermo Fisher Scientific

Jaun. kokybės kontrolės analitikas (-ė) (167725BR)

1200-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Trakai, Lentvaris - Thermo Fisher Scientific

Darbo aprašymas:

  • Galutinių bioproduktų kokybės patikra pagal specifikacijas.
  • Pagrindinių molekulinės biologijos metodų išmanymas ir supratimas (PGR, kiekybinė PGR, DNR/RNR elektroforezės, fermentų aktyvumo reakcijos, SDS-PAGE ir kt. metodai) bei atlikimas pagal metodikas visiems Modifikacijos fermentų gamybos vertės sraute gaminamiems produktams (fermentai, baltymai, tirpalai).
  • Duomenų analizė.
  • Dokumentacijos pildymas.
  • Duomenų suvedimas į apskaitos sistemas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis (ne)universitetinis chemijos/biochemijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (bakalauras/magistras).
  • Patirtis darbo laboratorijoje-gamyboje (chemijos, biochemijos srityje) patirtis bei darbo su laboratorine įranga pagrindai (privalumas).
  • Kiekybinės PGR analizės atlikimas ir išmanymas (privalumas).
  • Žinios apie bioproduktų savybes, tyrimo metodus, pagrindines bioproduktų taikymo sritis.
  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios.
  • Atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas, imlumas naujovėms bei komandiškumas.

Įmonė siūlo:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
  • Darbą ambicingoje komandoje.
  • Atlyginimą nuo 1200 iki 1800 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių) bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1520
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €