Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Jaun. Pardavimų Specialistas (-ė)

404-671 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Darbo aprašymas:

Darbas su išeinančiais skambučiais finansų srityje - skambinama esamiems klientams, kuriems galima pasiūlyti geresnius paskolų pasiūlymus. Darbas su aktyviais pardavimais, naujų klientų ieškoti nereikia, "šaltieji" pardavimai nevykdomi.

Startas - lapkričio 20 dieną!

Siūlome tau:

  • Dinamišką ir leidžiantį tobulėti darbo pobūdį
  • Įvadinius mokymus, kurių metu susipažinsi su darbo specifika
  • Įgyti vertingos pardavimų patirties
  • Gauti stabilų atlyginimą ir motyvuojančius priedus
  • Karjeros galimybes, 90% mūsų vadovų yra užaugę viduje!

Tikimės, kad Tu:

  • Esi komunikabilus ir atkaklus
  • Pasižymi greita orientacija
  • Gebi įtikinančiai papasakoti apie parduodamą produktą ar paslaugą

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

404-671 €/mėn. į rankas
Mokymų laikotarpiu mokamas Lietuvos Respublikos įstatymus atitinkantis minimalus valandinis atlyginimas.
strongest_in_lithuania

Transcom – tai pasaulinė klientų patirties ekspertų bendruomenė, teikianti profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Esame smalsūs, veržlūs, atsidavę mylimiausiems pasaulyje prekių ženklams ir mokomės visą gyvenimą. Transcom veikia 27-ose pasaulio šalyse, visame pasaulyje 85-iuose kontaktų centrų ir namuose dirba 30 000 darbuotojų, kurie dirba su didžiausiomis įmonėmis ir žinomiausiais prekiniais ženklais ir teikia jiems paslaugas 33-mis kalbomis. Ar norėtum būti vienas iš mūsų? Aplikuok dabar, let’s start something brilliant with Transcom!

Transcom is a global community of customer experience experts, providing customer care, sales, technical support and credit management services through our extensive network of contact centers and work-at-home agents. All nimble, curious, driven, lifelong learners and all committed to the world's best-loved brands. Transcom team already sctreches around the globe: currenly, we have 30,000 customer experience specialists at 85 contact centers across 27 countries, delivering services in 33 languages to international brands in various industry verticals. Would you like to be one of us? Apply now and start something brilliant with Transcom!
informacija apie UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
667
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.