Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HSC Baltic“

Jaunesnioji (-is) teisininkė (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „HSC Baltic“

Darbo pobūdis

  • Raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų projektų rengimas;
  • Sutarčių (su užsakovais, subrangovais, tiekėjais ir kt.) projektų rengimas ir jų vertinimas;
  • Darbas su įvairiais draudimo dokumentais;
  • Asistavimas bei pagalba skyriaus vadovui.

Reikalavimai

  • BŪTINA darbo patirtis statybos srityje;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Išmanyti ir mokėti taikyti praktikoje LR įstatymus ir kitus teisės aktus reglamentuojančius dokumentų valdymą, statybos veiklą, viešuosius pirkimus;
  • Gebėti strategiškai ir savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, dirbti komandoje;
  • Pareigingumas, atidumas detalėms ir iniciatyvumas.

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (sutarčių teisės išmanymas);
  • Sutarčių teisės išmanymas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei dinamišką darbą, draugiškoje bei profesionalioje komandoje;
  • Asmeninio bei profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

UAB "HSC Baltic" atlieka įvairios paskirties pastatų bei objektų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbus. Bendrovė yra sukaupusi didelę patirtį administracinių, visuomeninių, gamtosauginių pastatų statyboje bei nekilnojamojo kultūros paveldo statinių tvarkyboje.
informacija apie UAB „HSC Baltic“
1532 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 684 €
25% uždirba 684-1500 €
25% uždirba 1500-2291 €
25% uždirba nuo 2291 €