LLC "Work24"
More about company »

JAUNESNIOJI PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)

400–700 Eur
Vilnius - LLC "Work24"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario!

Esame draugiški, visko išmokysime, todėl gali drąsiai siųsti CV, net jei neturi tokio darbo patirties.

Kokie darbai laukia:
Projektų vadovo pavestų užduočių vykdymas.
Atsakymas į laiškus, skundų nagrinėjimas.
Nuolatinis bendravimas su klientais.

Reikalavimai

Gera anglų kalba raštu ir nepriekaištinga lietuvių kalbos rašyba.
Iniciatyvumas ir noras veikti.
Atsakingumas už savo veiksmus.
Universitetinis išsilavinimas arba paskutinio kurso studentas.
Lankstus protas ir kūrybingumas.
Humoro jausmas ir nekonfliktiškas charakteris.
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus stresinėse situacijose.

Mes jums siūlome

Jūsų gabumų ir idėjų realizavimą.
Tapti ne tik darbuotoju, bet ir partneriu.
Karjeros augimą kartu su įmonės augimu.
Draugišką kolektyvą, kuris palaikys Jūsų idėjas.
Įvairaus pobūdžio vadybos užduočių pasirinkimą.
Įdomų darbą ir patirtį augančiame tarptautiniame IT projekte.
Galimybę užsidirbti, jei nebandysit "pasislėpti" nuo papildomo darbo.

Atlyginimas

400–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame motyvuotų ir entuziastingų žmonių komanda, turinti ne vienerių metų patirtį. Mes ambicingi, todėl augame ir ieškome naujų galimybių.

Mūsų kryptys:

Tarptautinio projekto vystymas ir plėtra.
Turinio kūrimas.
Kompleksiniai internetinio marketingo sprendimai.
Media projektų vystymas ir plėtra.
Naujų idėjų ir projektų paieška.

Šiuo metu mūsų komandai reikalingas jaunesnysis projektų vadovas - pagalba mūsų projektų skyriui. Ieškome žmogaus, kuris aktyvus, nebijantis darbo ir iššūkių bei norintis kartu mokytis ir tobulėti.
Jeigu tikrai ryžtingai nusiteikęs pasidarbuoti ir smagiai praleisti darbo laiką, rašyk mums, visas darbo sąlygas susitarsime!