Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Avia Solutions Group“
More about company »

Jaunesnioji (-ysis) biuro administratorė (-ius)

Vilnius - AB „Avia Solutions Group“

Darbo aprašymas:

  • įmonės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, administravimo ir saugojimo kontrolės užtikrinimas;
  • telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • įmonės dokumentų srautų valdymas: įsakymų, raštų rengimas, registravimas sistemoje, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas;
  • darbo priemonių, kanceliarinių prekių užsakymas bei koordinavimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas (biuro technikos priežiūra, svečių priėmimas ir kt.);
  • pagalba vadovams, personalo departamentui bei įmonės darbuotojams kasdieniais administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai:

  • raštvedybos išmanymas;
  • labai geri darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • geros rusų ir anglų kalbų žinios (anglų k. gali būti privalumas);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • biuro administravimo darbo patirtis – privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • darbą ne visu etatu su galimybe ateityje dirbti visu etatu;
  • darbą nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 12 val.;
  • plačias karjeros perspektyvas;
  • galimybę tobulėti bei įgyti naujų žinių;
  • įdomų, dinamišką darbą patikimoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje įmonių grupėje.

„Avia Solutions Group“ – didžiausia aviacijos paslaugų įmonių grupė Rytų Europoje, valdanti beveik 40 dukterinių bendrovių visame pasaulyje. Grupės komandą sudaro virš 3000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, dirbančių su daugiau nei 1600 klientų nuo Amerikos iki Azijos.

Daugiau informacijos:

Informacija apie AB „Avia Solutions Group“
2679 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
84
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1345 €
25% uždirba 1345-2209 €
25% uždirba 2209-3057 €
25% uždirba nuo 3057 €
Vadovas: Jonas Janukėnas