Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Magnus IC" (PrestaRock)
More about company »

Jaunesnys PHP programuotojas

Kaunas - UAB "Magnus IC" (PrestaRock)

Darbo pobūdis

El. parduotuvių kūrimas, palaikymas, tobulinimas su PrestaShop el. komercijos sistema paremta PHP, CSS, JS Symfony, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis. Jaunesnysis programuotojas atliks lengvesnius programavimo darbus modifikuodamas esamas el. parduotuves, atlikdamas palaikymo, naujinimo, koregavimo darbus, aiškindamasis sistemingas technines klaidas bei testuodamas jau sukurtą programinę įrangą. Jaunesnysis programuotojas kurs savarankiškus modulius integruojančius į PrestaShop sistemą, pritaikys dizainą ir jo pakeitimus pagal kliento poreikius, naudos GIT versijavimo sistemą bei ASANA projektų valdymą sistemą komunikavimui. Dėmesys atsirenkant kandidatus kreipiamas į mokslo žinias, turimus pagrindus ir daugiausia charakterio savybes.

Darbo metu įgausite žinių praversiančių visą karjerą, išmoksite dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysite naujų žinių ir gausite už tai atitinkamą atlygį! Atlyginimas naujiems darbuotojams peržiūrimas kas pora mėnesių!

Reikalavimai

– paskutinių kursų studentas arba patirtis programuojant
– objektinio programavimo samprata ir pagrindai
– pažintis su interneto technologijomis: CSS/HTML/JS
– GIT/Bitbucket
– organizuotumas, gebėjimas aiškiai dėstyti mintis, anglų kalbos žinios.
– gebėjimas savarankiškai mokytis, atkaklumas ir užsispyrimas

PRIVALUMAI:
– Symfony, Twig ar Smarty išmanymas ir patirtis
– pagrindai GIT/Bitbucket
– AGILE metodų supratimas
– PrestaShop ar bet kokios kitos sistemos išmanymas ir patirtis

Mes jums siūlome

Esame įmonė, kuri turi stiprias vertybes, draugišką kolektyvą ir siekiame bendrų tikslų, todėl kviečiame prisijungti tuos, kurie nori išmokti, turi motyvacijos ir nori daryti tai tinkamai. Siūlome neįkainojamą patirtį, dėmesį ir atidirbtus procesus tam, kad kartu pasiektumėme geriausių rezultatų.

– 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro
– nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus
– nuolatinius team-building, pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge
– kassavaitinius pietus su kolegomis
– draugišką kolektyvą
– išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Magnus IC" (PrestaRock)

PrestaRock – el. komercijos profesionalai, vieni pirmųjų pradėję ir turbūt ilgiausiai dirbantys su PrestaShop el. komercija Lietuvoje. PrestaRock yra išskirtinai PrestaShop elektroninių sprendimų profesionalai, kuriantys ir prižiūrintys įvairaus dydžio ir pobūdžio elektronines parduotuves.
Informacija apie UAB "Magnus IC" (PrestaRock)
700 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ričardas Šmaižys