UAB „Putokšnis“

Jaunesnysis ekonomistas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Putokšnis“

Darbo pobūdis

Esame viena lyderiaujančių PET ruošinių ir PET butelių gamintojų Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos šalis bei Skandinaviją. Šiuo metu ieškome pastiprinimo ir į savo profesionalią komandą priimsime motyvuotą jaunesnįjį ekonomistą (-ę), kuris:

  • dirbs su faktoringo kompanijomis;
  • administruos klientų nemokumo draudimą;
  • teiks duomenis statistikos departamentui;
  • analizuos duomenis, teiks įžvalgas ir rengs ataskaitas;
  • dalyvaus biudžeto rengimo ir kontrolės procese.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (pageidautina finansų/matematikos/statistikos srityje);
  • iniciatyvumas, kūrybiškumas, kruopštumas, analitinis mąstymas bei noras tobulėti;
  • geri darbo MS Office (ypatingai MS Excel) įgūdžiai.
  • darbo patirtis su SQL užklausomis ir duomenų analitikos platforma Power BI - privalumas.

  • prisijungti prie draugiškos, energingos bei motyvuotos komandos;
  • asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes;
  • prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas!

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tai viena lyderiaujančių PET ruošinių ir PET butelių gamintojų Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos šalis bei Skandinaviją.
informacija apie UAB „Putokšnis“
2922 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
180
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1575 €
25% uždirba 1575-2242 €
25% uždirba 2242-3230 €
25% uždirba nuo 3230 €