UAB Emplonet

JAUNESNYSIS FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Ataskaitų ruošimas ir pateikimas įvairiais pjūviais įmonės vadovybei;
  • Rinkos informacijos ir KPI duomenų bazių valdymas;
  • Pagalba analitikams ir kitiems įmonės padaliniams prognozuojant ir planuojant biudžetus;
  • BI įrankių kūrimas, didinant įmonės analizių galimybes.

Reikalavimai:

  • Gera anglų kalba – C1 lygiu;
  • Puikūs Excel įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis dirbant finansų analitiko pozicijoje – privalumas.
  • Komandiškumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą, savarankišką bei komandinį darbą dideliame ir profesionaliame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką ir darbingą atmosferą;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir puikias darbo sąlygas biure;
  • Motyvuojančius priedus prie atlyginimo;
  • Galimybę dirti mišriu modeliu - iš namų ir iš ofiso.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė „Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis, kviečia Tave prisijungti.