Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vikonda grupė, UAB

Jaunesnysis finansų analitikas

1300-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai, Kaunas, Jonava - Vikonda grupė, UAB

Darbo pobūdis

Duomenų surinkimas, apdorojimas, apjungimas.
Ruošti pardavimų nuokrypio nuo biudžeto detalias ataskaitas.
Ruošti darbo užmokesčio nuokrypio nuo biudžeto ataskaitas.
Ruošti finansinio periodo veiklos rezultatų ataskaitas ir analizę.
Prognozuoti įmonių išlaidas ir veiklos rezultatą.
Ruošti paslaugų įmonių biudžetą.
Ruošti paslaugų įmonių investicijų atsipirkimo ir pasiektų rezultatų skaičiavimus.
Teikti kitas finansines ataskaitas ir dalyvauti naujų raportavimo priemonių kūrime.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos arba finansų srityje.
Išsamios MS Excel žinios.

Kiti įgūdžiai:
Analitinis mąstymas ir nuoseklumas.
Gebėjimas kurti nuosavas analitines priemones MS Excel.
Gebėjimas susitelkti į rezultatą.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Bendravimo ir konfliktų valdymo įgūdžiai.
Kalbos: Lietuvių ir Anglų

Įmonė siūlo

Draugišką ir patyrusią komandą, su kuria smagu dirbti;
Profesinio augimo galimybės ir tobulėjimą;
Papildomą sveikatos ir COVID19 draudimą;
Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
Nemokamą sporto salę su trenerio paslaugomis.

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas derybų klausimas. Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo turimos patirties ir kompetencijos.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.