MV GROUP

Jaunesnysis gamybos meistras (-ė)

980-1270 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MV GROUP

Darbo pobūdis

Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
Produkcijos pilstymo linijų darbo organizavimas;
Produkcijos kokybės užtikrinimas;
Gamybos įrenginių priežiūros kontrolė;
Gamybai reikalingų medžiagų planavimas;
Apskaitos vedimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 1 m.;
Maisto technologijos išsilavinimas (privalumas);
Geros kompiuterinio raštingumo žinios;
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Tvarkingumas, kruopštumas, atidumas, pareigingumas.

Siūlome

Mokymus darbo vietoje;
Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
Realias kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje

Atlyginimas

980-1270 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas kintamas priedas, priklausantis nuo darbo rezultatų.
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklas.
„Stumbro“ gamyklos istorija pradėta skaičiuoti nuo 1906 metų, o viena svarbiausių 115-ąją sukaktį mininčios gamyklos vertybių – čia esantys, savo darbą mylintys, atsidavę žmonės. Siekdama kurti unikalius, kokybiškus gėrimus, „Stumbro“ ekspertų komanda kliaujasi tradiciniais receptais ir savo meistriškai ištobulintais įgūdžiais bei šiuolaikinėmis technologijomis ir žiniomis.