UAB „Simplika“

JAUNESNYSIS (-IOJI) BIOANALITIKAS (-Ė)/BIOTECHNOLOGAS (-Ė)

1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Gaminti ir testuoti molekulinės biologijos rinkinius ir komponentus (mikrogardelės, fermentai, baltymai, PGR, kapiliarinė elektroforezė);
  • Tinkamai ir laiku pildyti dokumentaciją: gamybos protokolus, reagentų užsakymo iš sandėlio formas, analizės užsakymus;
  • Dalyvauti procesų validavime, tobulinti gamybinius procesus;
  • Atlikti produktų analizės testus (spektrofotometrinių, PGR, kPGR, SDS-PAGE, DNR elektroforezės ir kt.) pagal metodikas bioproduktams (fermentai, baltymai, tirpalai);
  • Vertinti analizės rezultatus;
  • Pildyti dokumentaciją;
  • Darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio (8:00-16:45).

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis chemijos/biochemijos/bioinžinerijos/biofizikos/biomechanikos/molekulinės biologijos mokslų išsilavinimas (bakalauras/magistras);
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office, Navision);
  • Analizės metodų išmanymas ir analizės atlikimo įgūdžiai;
  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas (privalumas);
  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios (privalumas);
  • Atsakingumas, organizuotumas, komunikabilumas;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Anglų kalba.

Mes jums siūlome:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą;
  • Dinamišką tarptautinės kompanijos aplinką;
  • Nuolatinio tobulėjimo kultūrą draugiškame ir palaikančiame kolektyve;
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
  • Darbo užmokestį nuo 1100 eur (neatskaičius mokesčių) ir motyvacinį papildomų naudų paketą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau simplika.lt/privatumo-politika/)

Atlyginimas

1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.