Thermo Fisher Scientific

Jaunesnysis (-ioji) biotechnologas (-ė) (206011BR)

1200-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis:

  • Gamina produktus pagal technologinių kortelių, projektinės gamybinės dokumentacijos ir techninių sąlygų reikalavimus;
  • Gamina DNR fragmentus ir atlieka kokybės kontrolę gamybos metu;
  • Atlieka kapiliarinę forezę;
  • Gamina kataloginius matricos ilgio standartus bei sekvenavimo standartus ir atlieka kokybės patikrinimą gamybos metu, prižiūrint vyresniam specialistui.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis (Chemijos / Biochemijos / Genetikos/ Bioinžinerijos mokslų) išsilavinimas;
  • DNR produktų savybių žinojimas;
  • Anglų k. (B2 lygis);
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).

Company offers:

  • Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą;
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
  • Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje;
  • Atlyginimą 1200 - 1900 €/Mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1520
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €