Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

JAUNESNYSIS (-IOJI) BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - HR factory

Darbo pobūdis:

  • Įmonėje vykstančių pirkimų apskaita ir kontrolė;
  • Komandiruočių apskaita ir kontrolė;
  • Avansinių apyskaitų apskaita, mokymų sukaupimų koordinavimas, darbas su bankinėmis operacijomis;
  • Mokesčio už aplinkos taršą iš mobilių taršos šaltinių apskaita bei deklaravimas, suteiktos paramos metinės ataskaitos paruošimas;
  • Likučių suderinimas su tiekėjais.

Reikalavimai:

  • 1-2 metų patirtis buhalterijos srityje;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas bei atidumas;
  • Noras mokytis bei tobulėti.

Įmonė siūlo:

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę patobulinti žinias bei įgūdžius buhalterijos srityje;
  • Darbą profesionalų komandoje;
  • Dalyvavimą profesiniuose mokymuose;
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – tarptautinė kompanija teikianti įvairias finansines paslaugas apskaitos ir mokesčių
srityse bei dirbanti su verslo klientais visoje Europoje.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.