DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Jaunesnysis (-ioji) komercijos vadybininkas (-ė)

1990-2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune. Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti Jaunesnįjį (-iąją) komercijos vadybininką (-ę).

Darbo pobūdis

  • Pardavimo kiekių planavimas, prekių užsakymas bei nuolatinis prekių judėjimo parduotuvių tinkle stebėjimas
  • Intensyvi komunikacija su vidaus ir išorės verslo partneriais
  • Konkurencingų kainų nustatymas
  • Pardavimo rezultatų planavimas, įgyvendinimas, pristatymas
  • Rinkos tendencijų ir konkurentų analizė
  • Sutartos prekių kokybės užtikrinimas
  • Santykių su tiekėjais palaikymas ir vystymas
  • Darbas komandoje

Reikalavimai kandidatui

  • Darbo patirtis komercijos srityje - privalumas
  • Gebėjimas įvertinti duomenis, padaryti išvadas ir pristatyti vidaus verslo partneriams
  • Puikios anglų k. žinios, vokiečių k. žinios – privalumas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel, MS PowerPoint)
  • Puikūs analitiniai gebėjimai, atidumas detalėms
  • Gebėjimas operatyviai bei savarankiškai priimti sprendimus bei juos pagrįsti

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • LIDL dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais

Atlyginimas

1990-2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
See all ads of this company (89)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2874 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
2831
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1853 €
25% uždirba 1853-3051 €
25% uždirba nuo 3051 €