UAB „Simplika“

Jaunesnysis (-ioji) personalo atrankų specialistas (-ė)

1460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Vis svajoji apie karjerą personalo atrankų srityje, tačiau neturi patirties? Turime sprendimą! Šiuo metu LIDL personalo komanda ieško personalo atrankų asistento (-ės), kuris (-i) padėtų apdoroti kandidatų srautą darbui LIDL parduotuvėse ir taip galėtų pradėti savo karjerą personalo atrankų srityje.

Tavo atsakomybės:

  • Kandidatų duomenų iš gyvenimo aprašymų įvedimas į sistemą;
  • Pirminių skambučių su kandidatais atlikimas;
  • Interviu laiko suderinimas, priminimų siuntimas;
  • Darbo skelbimų talpinimas į išorinius portalus;
  • Kitos tiesioginio vadovo pavestos užduotys;
  • Pagalba skyriaus kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Kviečiame prisijungti, jeigu:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Nori pradėti karjerą personalo atrankų srityje (patirtis nebūtina);
  • Turi gerus bendravimo įgūdžius, gebi lengvai rasti kalbą su žmonėmis;
  • Moki anglų kalbą (bent B1 lygiu);
  • Esi kruopštus (-i), atidus (-i), gebi dirbti komandoje;
  • Esi organizuotas (-a), turi gerus laiko planavimo įgūdžius;
  • Nori mokytis, tobulėti ir dirbti dinamiškoje aplinkoje.

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
Mes Tau siūlome:

  • Terminuotą 6 mėn. trukmės darbo sutartį (su galimybe pratęsti);
  • Visus reikalingus apmokymus tam, kad galėtum sklandžiai įsilieti į komandą;
  • Darbą tris metus iš eilės geriausiu darbdaviu („Top Employer Europe“ ir „Top Employer Lithuania“) pripažintoje įmonėje Europoje ir Lietuvoje;
  • Galimybę dalį darbo atlikti iš namų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Atlyginimas

1460 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.