DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Jaunesnysis (-ioji) programuotojas (-a)/duomenų analitikas (-ė)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Automatinių ataskaitų kūrimas bei priežiūra;
  • Pagalba vartotojams verslo analitikos programoje QlikeView bei kitose aplikacijoje ir programavimo darbai (junior programmer);
  • Help-Desk‘e užfiksuotų problemų sprendimas;
  • Duomenų teisingumo bei savalaikio užkrovimo užtikrinimas bei priežiūra;
  • Kompetenciją atitinkančios programavimo užduotys bei projektai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (informacinių technologijų, matematikos, statistikos srityse). Gali būti baigiamųjų kursų studentas;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Noras plėsti programavimo įgūdžius bei gilinti žinias;
  • Programavimo patirtis (SQL, C++, C#, ar kt.);
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą stambioje tarptautinėje įmonėje;
  • Profesionalų komandą, pasiruošusią dalintis savo turima patirtimi;
  • Kvalifikaciją atitinkančias užduotis;
  • Apmokymus bei mokymosi galimybes;
  • Karjeros galimybes.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.