UAB „Simplika“

Jaunesnysis (-ioji) teisininkas (-ė)

1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Mūsų vertybės - sąžiningumas, bendradarbiavimas, atsakomybė, kokybė ir inovatyvumas. Ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) taip pat vadovaujasi šiomis vertybėmis bei yra motyvuotas (-a) tobulėti ir augti kartu!

ATSAKOMYBĖS:

  • Bendrovės darbuotojų konsultavimas su Bendrovės veikla susijusiais klausimais;
  • Bendrovės vidaus dokumentų rengimas ir derinimas;
  • Sutarčių projektų rengimas ir derinimas;
  • Draudiminių įvykių administravimas;
  • Dokumentų susijusių su skolų ieškojimu rengimas;
  • Paklausimų, pareiškimų nagrinėjimas ir atsakymų į juos rengimas;
  • Kitų pavedimų vykdymas Teisės skyriaus kompetencijos ribose.

Reikalavimai darbuotojui

IEŠKOME KOLEGOS (-ĖS) KURIS (-I):

  • Turi aukštąjį, universitetinį teisės išsilavinimą;
  • Geba sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Turi patirties viešuosiuose pirkimuose (privalumas);
  • Turi puikius kompiuterinio raštingumo įgūdžius;
  • Yra iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą ir visuomet nori tobulėti.

MES SIŪLOME:

  • Biudžetą skirtą darbuotojo ugdymui;
  • Darbo vietą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Aplinką asmeniniam ir profesionaliam augimui, karjeros kilimo galimybes;
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu, lanksčias darbo valandas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau simplika.lt/duomenu-apsauga/ )

Atlyginimas

1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.