Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pixelmator Team“

Jaunesnysis (-ioji) turinio dizaineris (-ė)

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Pixelmator Team“

Darbo pobūdis

Pixelmator Team komanda, tai perfekcionistai, idealistai ir inovatoriai. Kiekvieną dieną uždavinėjantys sau klausimus „Kaip galėčiau padaryti geriau?“. Darbas Pixelmator Team reikalaus daug tavo jėgų, tačiau atsilyginsime su kaupu už sunkų darbą, originalų mąstymą, bei idėjas.

Dirbdamas jaunesniuoju turinio dizaineriu:
  • Prisidėsi prie video ir tekstinių pamokų kūrimo Pixelmator naudotojams
  • Padėsi tobulinti Pixelmator svetainę ir programas

Reikalavimai darbuotojui

  • Šiuolaikiškas estetikos pojūtis
  • Grafinio dizaino arba fotografijos patirtis
  • Puiki anglų kalba
  • Patirtis naudojant Apple įrenginius būtų privalumas

  • Darbą kompanijoje, kurioje sveikas protas visada nurungs biurokratiją
  • Protingus kolegas, kurie turi nežmonišką darbo patirtį ir ja mielai pasidalins su tavimi

Iš tavęs tikimės nuorodos į darbų portfolio bei trumpo motyvacinio laiško.

Daugiau apie mus ir Pixelmator, rasi čia:

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

The Pixelmator Team develops practical, fun, innovative, and easy-to-use software for the macOS. The team's flagship application for Mac is an astonishing image editor called Pixelmator. Our software is used by thousands of customers to create content in exciting ways. We are looking for the right passionate and hardworking people to help expand our growing company.
informacija apie UAB „Pixelmator Team“
4278 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2266 €
25% uždirba 2266-3514 €
25% uždirba 3514-6388 €
25% uždirba nuo 6388 €