UAB „Kesko Senukai Lithuania“

JAUNESNYSIS (-IOJI) VERSLO IR PROCESŲ ANALITIKAS (-Ė) (REIKALINGA RUSŲ K.)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • įmonės veiklos procesų, rodiklių analizė ir vertinimas (daugiausiai dirbant su Latvijos ir Estijos rinkomis);
  • padedant vadovui, rekomendacijų veiklai tobulinti teikimas;
  • pasiūlytų įmonės veiklos tobulinimo sprendimų įgyvendinimo kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, vadybos, finansų srityse);
  • mažiausiai 1-rių metų darbo patirties finansų ar procesų analizės, apskaitos srityse (privalumas);
  • analitinis mąstymas, savarankiškumas, atidumas detalėms, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • anglų ir rusų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • galimybė vykti į komandiruotes;
  • turimos ar artimiausiu metu planuojamos įgyti B kategorijos vairuotojo teisės;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai („Ms Office“).

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinę vadovo pagalbą ir ugdymą atliekant užduotis;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • galimybę „Senukų“ prekybos centruose prekes įsigyti su nuolaida.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir reikalavimų atitikimo.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
See all ads of this company (41)
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1678 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
3301
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1055 €
25% uždirba 1055-1373 €
25% uždirba 1373-1836 €
25% uždirba nuo 1836 €