Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
More about company »

Jaunesnysis įrengimų operatorius

Telšiai, Plungė - AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"

Darbo pobūdis

Gebėti aptarnauti skirtinguose darbo vietose esančius įrengimus, užtikrinti sklandų įrangos darbą, šalinti smulkius automatinius/mechaninius gedimus;
Darbo našumo / efektyvumo užtikrinimas (pagal laiko normas);
Produkto kokybės kontrolė;
Darbo vietos sanitarinio stovio užtikrinimas;
Fasavimo medžiagų išeigų kontrolė;
Dėl daugiau nei 20 kg. sveriančių gamybinių medžiagų, kurios naudojamos aptarnaujant mechanizmus, šiai pozicijai ieškomas vyriškis.

Reikalavimai

Noras dirbti ir tobulėti;
Sąžiningumas, atsakingumas, patikimumas, punktualumas, lankstumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Darbo ir saugos instrukcijų pirminis išmanymas ir laikymasis;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Įrengimų veikimo principų išmanymas ir gebėjimas juos valdyti;
Įrengimų aptarnavimo darbo patirtis - privalumas;

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą ir papildomą naudų paketą;
Kolegų patirtį ir patarimus, priskiriamą kuratorių;
Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas;
Galimybę kelti kvalifikaciją.

Kviečiame dirbti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje – Žemaitijos pienas, išsaugant Žemaitijos krašto produktų gamybos tradicijas. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų žinios ir profesionalumas. Tikime, kad kiekvienas komandos narys yra nepakeičiama sėkmingai veikiančio organizmo dalis. Visada ieškome ambicingų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis. Kviečiame prisijungti prie lanksčios, nuolat tobulėjančios ir nebijančios iššūkių komandos.
Informacija apie AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
1393 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
1187
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Pažemeckas