Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Konica Minolta Baltia“

Jaunesnysis IT sprendimų programuotojas/-a

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Konica Minolta Baltia“

Darbo pobūdis

Būsi tarptautinės komandos dalimi, kuri kuria IT sprendimus klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Komanda rūpinasi pilnu sistemų palaikymu – architektūra, programavimu, testavimu, diegimu ir aptarnavimu. Darbai projektiniai, todėl nuolatos galima mokytis naujų dalykų ir technologijų.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turi IT krypties išsilavinimą arba esi baigęs (-usi) programavimo kursus;
  • Turi patirties dirbant su C#, VBS arba kita script‘o kalba;
  • Turi patirties MS SQL procedūrų rašyme, duomenų bazių projektavime arba duomenų bazių ataskaitų kūrime;
  • Mąstai analitiškai, esi atsakingas (-a) ir nori prisidėti prie tarptautinės komandos;
  • Turi pakankamas anglų kalbos žinias kasdieniam bendravimui su kolegomis užsienyje;
  • Web API, Webservice, tradicinės ir virtualios IT infrastuktūros žinios būtų privalumas.

  • Galimybę tobulėti kuriant šiuolaikines sistemas veikiančias visose Baltijos šalyse;
  • Patrauklias darbo sąlygas naujame biure, bendravimą bei bendradarbiavimą tarptautinėje aplinkoje;
  • Profesionalią ir veržlią komandą;
  • Vidinius kompanijos mokymus.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Konica Minolta Baltia yra spausdinimo įrenginių gamybos lyderės Konica Minolta oficiali atstovė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Kompanija teikia dokumentų valdymo sprendimus bei spausdinimo procesų optimizavimo paslaugas, siūlo plataus profilio spausdintuvus ir daugiafunkcius įrenginius biurui, pramoninio spausdinimo ir plačiaformatės spaudos sistemas.
informacija apie UAB „Konica Minolta Baltia“
3035 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2217 €
25% uždirba 2217-2632 €
25% uždirba 2632-3533 €
25% uždirba nuo 3533 €